Торговый центр на Победе - "Новый Континент" - Днепропетровск
Новый Континент - Наши магазины

Обмен ссылками

Новый Континент - Торговый центр на Победе

Недвижимость Рейтинг-каталог сайтов АГЕНТ.ua - Украина Киев Винница Луцк Днепропетровск Кривой Рог Донецк Мариуполь Житомир Ужгород Запорожье Мелитополь Бердянск Ивано-Франковск Обухов Бровары Борисполь Фастов Кировоград Симферополь Севастополь Евпатория Ялта Феодосия Керч Луганск Львов Дрогобыч Николаев Одесса Полтава Ровно Тернополь Харьков Херсон Хмельницкий Черкассы Умань Чернигов Черновцы

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Новый Континент, Днепропетровск   Днепропетровск, Новый Континент
Новый Континент - Торговый центр на "Победе"
Торговый центр "Новый континент" - г. Днепропетровск
ул. Набережная Победы, 86-а, Тел.: +38 050 320 74 29 [смотреть на карте]
   

Обмен валют, денежные переводы

ПрАТ "УФГ": НА ЛІДЕРСЬКИХ ПОЗИЦІЯХ ФІНАНСОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

Western UnionПрАТ "Українська фінансова група" - одна з найвідоміших вітчизняних компаній, ровесниця Незалежності України. 20 років успішно діє на вітчизняному ринку фінансових послуг, упевнено тримаючись на лідерських позиціях. Експерти відносять ПрАТ "УФГ" до 100 провідних українських фінансових компаній у рамках популярного ділового рейтингу ТОП-100. А світовий лідер у сфері міжнародних грошових переказів американська компанія WESTERN UNION постійно відзначає Українську фінансову групу як одного з найуспішніших ділових партнерів у регіоні Європи, Азії та Африки.

Наша компанія - один із першовідкривачів і лідерів сфери міжнародних грошових переказів у незалежній Україні. Нам приємно, що саме ПрАТ "УФГ" першою запросила до України знамениту американську компанію WESTERN UNION - визнаного світового лідера ринку термінових грошових переказів і в 1993 році відкрила разом перші в Україні пункти цієї глобальної мережі.

ПрАТ "Українська фінансова група" надає відповідні послуги й за допомогою інших міжнародних систем. Наші клієнти мають можливість переказати свої кошти, зокрема, через MONEYGRAM, ANELIK, PRIVATMONEY, UNISTREAM, BLIZKO, CONTACT, RIA.

Так, ПрАТ "УФГ" успішно співпрацює з відомим оператором міжнародної сфери швидкісного переказування грошей MONEYGRAM. У системі, створеній цією компанією, діє понад 130 000 пунктів обслуговування в 170 країнах світу, які працюють постійно по 24 години щодоби, 7 днів щотижня. Виплати тут здійснюються без відкриття банківського рахунку, готівкою, в доларах США, а також, уперше в Україні, - ще й у євро. При цьому одна з фірмових рис MONEYGRAM - помірна ціна за послуги.

ANELIK - система грошових переказів фізичних осіб рідним і близьким для некомерційних цілей без відкриття банківського рахунку. Вона діє з 1996 року, ставши першою міжнародною системою переказів грошей, створеною в Росії. ANELIK надає можливість клієнтам отримувати й відправляти грошову готівку в межах 63 000 пунктів у 90 країнах Європи, СНД і Балтії, Азії, Африки, Америки. Оформлення переказу займає не більше 5 хвилин, швидкість його здійснення в Україні - від 3 годин до 3 днів. ANELIK - лідер ринку грошових переказів на ринку країн СНД і Балтії, а також одназ найуспішніших компаній по наданню таких послуг на світовому ринку.

UNISTREAM - популярна міжнародна система грошових переказів, яка не потребує відкриття клієнтами банківського рахунку. Вона діє на ринку з 2001 року і в СНД визнана однією з провідних, контролюючи тут близько чверті ринку відповідних послуг, а в світі - як одна з тих, що найдинамічніше розвиваються (за минулі 5 років, приміром, до неї підключилося близько 50 тисяч пунктів у 90 країнах). У цій мережі діє в усьому світі 65 000 сервісних пунктів, кількість партнерів перевищує 300. Серед переваг UNISTREAM - зручність і простота оформлення переказу, швидкість одержання грошей (уже через 10 хвилин переказана сума може бути в руках адресата), винятково низькі тарифи за відправлення переказу, а також те, що отримувач не несе ніяких витрат. Виплати тут здійснюються готівкою. UNISTREAM надає свої послуги як у Росії, на Україні, так і в інших країнах СНД, на всіх обжитих континентах сучасного світу.

BLIZKO - система термінових грошових переказів фізичних осіб без відкриття рахунку, створена на базі Міжрегіонального комерційного банку розвитку зв'язку та автоматики (ВАТ АКБ "СВЯЗЬ-БАНК"). Через неї переказуються кошти у доларах, євро та російських рублях як між Росією й Україною, так і до Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Молдови, Таджикистану, Узбекистану. Серед тутешніх переваг - низькі ціни, швидкість переказування, незмінність комісії.

Ми завжди щиро раді нашим клієнтам, максимально використовуємо всі наявні можливості для того, щоб швидко й комфортно обслужити кожного, а при цьому - додати ще й гарного настрою.

Час роботи: 10.00 - 20.00 (без вихідних)

Тел. (056) 373-74-14, 0 800 500 1000 (звонки по Украине - бесплатно).

www.ufg.com.ua/wu

www.westernunion.net.ua

1 этаж

Western Union
Western UnionCopyright © 2007-2023 Торговый центр "Новый континент"
г.Днепропетровск, ул. Набережная Победы, 86-а
Тел. +38 050 320 74 29

URL: www.newcontinent.dp.ua